SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Kaffeskedar 5475061
nr 547 5061
Kaffeskedar
emaljerat förgyllt silver, norska stämplar
Utrop:
100 kr
Såld:
750 kr
måndag 20 oktober 2008
kl 17:07:30
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
600 kr
6
400 kr
6
500 kr
7
600 kr
7
700 kr
8
8
8
8